Veřejná sbírka

Za účelem výroby aplikace E-koruna byl založen spolek E-koruna z.s. Tento spolek má jediný úkol: přivést E-korunu k životu.

Dnes 13.6.2018 zakládáme veřejnou sbírku na výrobu aplikace. V této chvíli to je dar. Všechny vybrané prostředky budou použity k výrobě aplikace a prvotní propagaci. Časem bude tento dar přeměněn na E-koruny a ve své podstatě se všem dárcům minimálně vrátí. Předpokládáme, že dárci, budou prvními uživateli aplikace E-koruna, která bude poskytnuta všem zdarma.

Číslo účtu k zasílání darů: 100736672/2250

Samozřejmě Vás budeme průběžně informovat o stavu účtu a posléze i o využití prostředků. Jak se věci dávají do pohybu atd. Tímto způsobem jsme se vyhnuli nebezpečí, plynoucího ze zapojení velkých investorů, kteří by třeba celý projekt udusili, případně překroutili tak, aby již nesloužil lidem, ale něčemu jinému. Jediná možnost je, že si to my lidé stvoříme sami. Za každý dar moc děkujeme a věřte, že na to svět nikdy nezapomene.

itematuvuh

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online Buy Amoxicillin Online gyx.mqkz.blog.e-koruna.com.qja.io http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

apeapey

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin 500 Mg tnl.diyj.blog.e-koruna.com.apu.nh http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/